Čo robíme?

Už vyše 27 rokov pomáhame vlastníkom a správcom bytových domov šetriť energie, náklady a emisie CO2. Inštalujeme merače tepla a vody vlastnej výroby, odčítavame údaje o spotrebe najmodernejšími technológiami a rozpočítavame náklady na teplo a vodu pre viac ako 180 000 bytov.

Prečo pracovať v iste?

Sme skvelý kolektív

Fungujeme ako jedna veľká rodina a ťaháme za jeden povraz. Všetci si tykáme, oslavujeme spoločne, hráme futbal a stretávame sa na rôznych akciách.

Rôznorodá práca

Nájdeš u nás prácu, ktorá ťa nebude nudiť. Pracovnú dobu si nastavíš podľa seba. Je jedno, či si sova alebo ranné vtáča.

Podpora vedenia

Vedenie firmy je nám oporou. Všetkým nám záleží na tom, aby firma dobre fungovala ako jeden tím

Istota

I keď sme stredne veľká slovenská firma, máme zázemie nadnárodnej spoločnosti, sídliacej v Nemecku.

Koho práve hľadáme?

Hľadáme puntičkárov, čo milujú čísla!

Baví ťa práca s číslami?
Si puntičkár, čo má rád vo všetkom poriadok?
Zvládáš užívateľskú prácu s PC?
Nepoznáš slovo nejde a vieš si poradit aj s neznámymi vecami?

Potom si náš človek :-)

Čo bude výsledok tvojej práce?

Vďaka tebe budeme všetci môcť pracovať s aktuálnymi údajmi našich klientov, ktorí budú mať vo svojej domácnosti správne rozúčtované poplatky.

Stručná náplň práce:

  • Zadávanie a aktualizácia dát našich zákazníkov
  • Príprava odpočtov a spracovanie rozúčtovania
  • Konzultácia so zákazníkmi
  • Ďalšia súvisiaca administratíva spojená s rozúčtovaním (vybavovanie reklamácií, archivácia)
  • Podpora ostatných kolegov vo firme

Čo na tejto pozícii požadujeme?

  • Odolnosť voči stresu.
  • Zmysel pre humor.
  • Sebaorganizácia a schopnosť stanoviť si priority.
  • Uživateľská znalost MS Word, MS Excel.

Nevadí nám, že si bez praxe, všetko ťa naučíme!

Neváhaj už ani chvíľu a ozvi sa nám

Subory musia mať menej ako 2 MB.
Povolené typy súborov: pdf doc docx ppt ods rar zip.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov , ktoré som uviedol (a) vo svojom životopise, po dobu trvania výberového konania.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov , ktoré som uviedol (a) vo svojom životopise po dobu jedného roka po skončení výberového konania na účely prípadného budúceho výberového konania u spoločnosti ista Slovakia s.r.o.

* Informácie o spracovaní osobných údajov sú uvedené tu. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať e-mailom zaslaným na adresu ista@ista.sk.

Interný obchodník

Dokážeš vytvoriť príjemnú atmosféru, a pomôcť zákazníkom nájsť presne to, čo hľadajú?
Vieš zákazníkom naslúchať a splniť ich požiadavky? Navrhnúť riešenie, ktoré by ich nenapadlo?

Čaká na Teba rôznorodá práca, v priateľskom prostredí, s podporou kolegov. Všetci u nás v iste máme spoločný cieľ.
Je to beh na dlhú trať, ktorý se vyplatí :-)

Práve obsadzujeme miesto na pozícii INTERNÝ OBCHODNÍK

  • aktívna práca v menšom call centre – budeš zaisťovať momentálnu situáciu a potreby našich súčasných zákazníkov a pripravovať im ponuky
  • aktívne oslovovanie nových klientov
    podpora obchodného tímu
    vybavovanie požiadaviek zákazníkov
    správa databázy

Ako si Ťa predstavujeme?

  • máš aktívny prístup a pracovné nasadenie
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • SŠ/VŠ
  • obchodné a komunikačné zručnosti
  • záujem o aktívnu obchodnú činnosť
  • skúsenosti s predajom výhodou

Nevadí nám, ak je niečo z toho pro Teba nové – radi Ťa to naučíme!

Hľadáš inú pozíciu?

Napíš nám aj tak! Rastieme každým rokom a neustále hľadáme šikovných ľudí. Pošli nám svoj životopis a krátky sprievodný text o tom, čo ťa baví a čo by si chcel/a robiť.

Zábava je pre nás dôležitá.
Fandíme futbalu...
... aj ho radi hráme.
A dokonca ovládame aj prvú pomoc - keby niečo. :-)

Firemné benefity

Free days
Príspevok na stravu
Voľná pracovná doba
Odmeny a bonusy
Školenia a vzdelávanie
Sick days
Multisport karta
Firemné akcie

Čo bude ďalej?

Odpovedz na inzerát a pošli nám
svoj životopis.

Ozve sa ti naša personalistka Eva a
dohodnete sa na termíne
pohovoru.

Na pohovore nás budú zaujímať tvoje skúsenosti
a vysvetlíme ti, ako to funguje u nás. Dohovoríme sa na spätnej väzbe
a prípadne na ďalšom termíne pohovoru pre užší výber uchádzačov.

Podpíšeme zmluvu.

Staneš sa súčasťou nášho tímu.